info@flatcasttasarim.com 0546 869 52 79 / SKYPE ADRESiMiZ: flatcasttasarim.com

Ürün Resimleri

  • Flatcast Yazılım v3
  • Flatcast Yazılım v3
  • Flatcast Yazılım v3
  • Flatcast Yazılım v3
  • Flatcast Yazılım v3
  • Flatcast Yazılım v3
  • Flatcast Yazılım v3

Flatcast Yazılım v3

249.00

Özellikleri

* Panel Anasayfasından en son güncelleme ve duyuruları okuyabilir, Sayfa yenilemenize gerek kalmadan sitenize giren kişinin IP Adresini , Kullandığı İşletim Sistemi, Kullandığı İnternet Tarayıcısını ve Giriş yaptığı ülke ve şehir bilgilerini görebilirsiniz.

* Site Ayarları Başlığından sitenizin adını, sid numaranızı değiştirebilir sitenizi kapatmak istediğinizde ekranda çıkmasını istediğiniz yazıya kadar müdahale edebilmektesiniz.

* Tasarım Ayarları Başlığından ister kendi index kodlarınızı yükleyebilir isterseniz sizler için seçtiğimiz hazır indexleri kullanabilirsiniz.

* Modül Ayarları Başlığından sitenizin arka plan efektini, mause efektini, ziyaretci defteri, istek hattı, dj ekleme-silme gibi özelliklere ulaşabilirsiniz.

* Resim ve Video Galerisiyle sitenizi ayrı bir hava katabilir dinleyici kitlenizi genişletebilirsiniz.

* Ip yönetiminden tüm ip adreslerini tarih ve saat olarak görebilir banlayabilir düzenleyebilirsiniz.

* Ziyaretci defteriyle siteniz için yazılan yazıları okuyup onayladığınız yazıların görünmesini sağlayabilirsiniz.

* İstek hattına gelen mesajları okuyup onayladığınızda sitenizdeki dinleyicileriniz sayfa yenilemeden hemen mesajları okuyabilir Özel DJ paneli sayesinde djleriniz o panel üzerinden istek mesajlarını okuyup onaylayabilirler.

* İletişim mesajlarına dinleyicilerinizin istek-öneri-şikayet mesajlarını okuyabilirsiniz.

Ve daha sayamadığımız bir çok özellik mevcut... 

(Yeni güncellemeyle radyonuza gelen dinleyiciler kullanıcı adı ve şifre ekranı gelip Flatcast Nick ve Şifreleriyle giriş yaptıklarında, Flatcast Üzerinden bilgilerin doğruluğu onaylanınca radyonuza girebilecekler. Giren nicklerin hangi İP üzerinden geldiğini daha rahat görebileceksiniz.)

Video Anlatım İçin Tıklayınız